Spotkanie autorskie z Krzysztofem P. Czyżewskim

SpotkaniaWystawy czasowe

W ramach trwającej wystawy „INSYGNIA”, chcemy zaprosić Państwa bardzo serdecznie na spotkanie autorskie z Krzysztofem P. Czyżewskim, autorem powieści historycznych, w tym najnowszej „Izabela i sześć zaginionych koron”. Dajmy się porwać w zagadkowy świat Izabeli Czartoryskiej i jej wiernego towarzysza Migdała w poszukiwaniu zaginionych regaliów Królestwa Polskiego…
Kim jest Krzysztof P. Czyżewski? Oto jak opisuje siebie sam autor w swojej najnowszej powieści:
„(…) Toruńczyk, adwokat, wielbiciel czarnej herbaty, miłośnik historii i przedmiotów z duszą, zawsze na tropie, kolejność dowolna”.
Spotkanie odbędzie się 10 listopada br. o godzinie 17:00 w Budynku Głównym Muzeum w Chrzanowie.
Nie może Was zabraknąć! Czekamy!
Wystawa „INSYGNIA” została objęta patronatem honorowym ks. prof. dr. hab. Tomasza Rozkruta, prorektora ds. nauki oraz dyrektora Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie.
Insygnia są własnością Rycerskiego Zakonu Korony Polskiej Świętego Kazimierza Królewicza.
Pierwsza oraz druga część książki dostępna w sprzedaży w Budynku Głównym Muzeum oraz w Oddziale Wystaw Czasowych „Dom Urbańczyka”. Koszt egzemplarza 35 zł.
Patronat medialny wystawy „INSYGNIA”
• Przełom. Tygodnik Ziemi Chrzanowskiej,
• Chrzanowska Telewizja Lokalna,