Cennik biletów wstępu do Muzeum w Chrzanowie

Cennik biletów wstępu

do Muzeum w Chrzanowie im. Ireny i Mieczysława Mazarakich, oddziału Muzeum „Domu Urbańczyka” oraz na cmentarz żydowski w Chrzanowie.

• normalne – 4 zł / os.
  • ulgowe – 3 zł / os.
  • zwiedzanie: dziecko z przewodnikiem – 4 zł / os.
  • zwiedzanie: dorosły z przewodnikiem – 5 zł / os.
  • zwiedzanie Ogrodu geologiczno-orientalnego przy Domu Urbańczyka – bezpłatnie.
  • lekcja muzealna – 4 zł / os.
  • lekcja w terenie – 5 zł / os.
  • lekcja warsztatowa – 5 zł / os.

W obu oddziałach Muzeum w Chrzanowie honorujemy Kartę Dużej Rodziny. Serdecznie zapraszamy!

Uwaga:

• Zwiedzanie wystaw czasowych w Oddz. „Dom Urbańczyka” – w każdą niedzielę bezpłatnie.
  • Zwiedzanie wystaw stałych w budynku głównym Muzeum „Lamus” – w każdą niedzielę bezpłatnie.

Klucze do cmentarza żydowskiego są dostępne w budynku głównym Muzeum przy ul. Mickiewicza 13. Wypożyczenie kluczy jest możliwe po wpisaniu się do księgi kluczy. Po zakończonej wizycie należy je zwrócić do budynku głównego.

The Jewish cemetery keys are available in the main Museum’s building at Mickiewicza 13 Street. Renting is made on the basis of an entry in the book of issuing keys with a legible signature of the person taking and returning the keys.

For people or groups interested in sightseeing – the cemetery is opened with a tour guide from the Museum during the Museum’s opening hours, it is:

From April to October:

From Monday to Friday – 7.30 – 16.30