Kontakt

Muzeum w Chrzanowie
im. Ireny i Mieczysława Mazarakich

32-500 Chrzanów,
ul. Mickiewicza 13
tel./fax (0 32) 623 51 73,
tel. (0 32) 753 87 11
e-mail: muzeum@muzeum.chrzanow.pl

Oddział Wystaw Czasowych “Dom Urbańczyka”

32-500 Chrzanów,
al. Henryka 16
tel. (032)6234307,

tel. 515 694 261
e-mail: urbanczyk@muzeum.chrzanow.pl

Kontakt z pracownikami muzeum:

Kamil K. Bogusz – Dyrektor Muzeum – dyrektor@muzeum.chrzanow.pl

 Marek Szymaszkiewicz – Kierownik Oddziału Wystaw Czasowych „Dom Urbańczyka”, Dział Historii i Kultury Regionu, Archeologia –  mszymaszkiewicz@muzeum.chrzanow.pl

 Anna Sadło – Ostafin – Główny Inwentaryzator, Dział Historii i Kultury Regionu, Dział Przyrody, Dział Naukowo-Oświatowy, Archiwum Grafiki i Fotografii, Dokumentacja Naukowa –  aostafin@muzeum.chrzanow.pl

 Anna Cieplińska – Jaglarz – Dział Historii i Kultury Regionu, Sztuka, Papalia – acieplinska@muzeum.chrzanow.pl

 Marta Gawor – Dział Historii i Kultury Regionu, Historia, Biblioteka – mgawor@ muzeum.chrzanow.pl

 Luiza Trybuś – Dział Historii i Kultury Regionu, Etnografia, Składnica Akt – ltrybus@muzeum.chrzanow.pl

 Promocja i Marketing – promocja@muzeum.chrzanow.pl

 Urszula Bulińska – Główna Księgowa, Dział Finansowo Księgowy – ksiegowosc@muzeum.chrzanow.pl

 Marta Kajda – Dział Finansowo Księgowy, Specjalista ds. Księgowo Kadrowych, Sekretariat – muzeum@muzeum.chrzanow.pl

 Małgorzata Grabania – Kierownik Administracyjno – Inwestycyjny – kai@muzeum.chrzanow.pl

 Aleksandra Rafalska – Asystent Muzealny – arafalska@muzeum.chrzanow.pl

 Simon-Pierre de Ghaisne de Bourmont – Specjalista ds. aranżacji wnętrz i wystaw muzealnych – urbanczyk@muzeum.chrzanow.pl

 Jacek Siwek – Inspektor Ochrony Danych – iod@muzeum.chrzanow.pl

Kontakt

Muzeum w Chrzanowie
im. Ireny i Mieczysława Mazarakich

32-500 Chrzanów,
ul. Mickiewicza 13
tel./fax (0 32) 623 51 73,
tel. (0 32) 753 87 11
e-mail: muzeum@muzeum.chrzanow.pl

Godziny otwarcia

Od kwietnia do października:
poniedziałek - piątek
- 7.30 – 16.30

sobota - 7.30 - 16.00 po wcześniejszym umówieniu

niedziela - 12.00 - 15.30

Od listopada do marca:
poniedziałek - piątek  - 7.30 - 14.30

sobota - 7.30 - 14.30 po wcześniejszym umówieniu

niedziela - 12.00 - 15.30

Zmiana czcionki
Kontrast