Kontakt

Muzeum w Chrzanowie
im. Ireny i Mieczysława Mazarakich

32-500 Chrzanów,
ul. Mickiewicza 13
tel. 32 753 87 11, 32 753 87 10

fax 32 623 51 73,
e-mail: 
muzeum@muzeum.chrzanow.pl

Oddział Wystaw Czasowych „Dom Urbańczyka”

32-500 Chrzanów,
al. Henryka 16
tel. 32 623 43 07,
515 694 261
e-mail: 
urbanczyk@muzeum.chrzanow.pl

Kontakt z pracownikami muzeum:

Kamil K. Bogusz – Dyrektor Muzeum – dyrektor@muzeum.chrzanow.pl

Marek Szymaszkiewicz – Kierownik Oddziału Wystaw Czasowych „Dom Urbańczyka”, Dział Historii i Kultury Regionu, Archeologia –  mszymaszkiewicz@muzeum.chrzanow.pl

Anna Sadło – Ostafin – Główny Inwentaryzator, Dział Historii i Kultury Regionu, Dział Przyrody, Dział Naukowo-Oświatowy, Archiwum Grafiki i Fotografii, Dokumentacja Naukowa –  aostafin@muzeum.chrzanow.pl

Anna Cieplińska – Jaglarz – Dział Historii i Kultury Regionu, Sztuka, Papalia – acieplinska@muzeum.chrzanow.pl

Marta Gawor – Dział Historii i Kultury Regionu, Historia, Biblioteka – mgawor@ muzeum.chrzanow.pl

Luiza Trybuś – Dział Historii i Kultury Regionu, Etnografia, Składnica Akt, sekretariat – ltrybus@muzeum.chrzanow.pl , muzeum@muzeum.chrzanow.pl

Promocja i Marketing – promocja@muzeum.chrzanow.pl

Urszula Bulińska – Główna Księgowa, Dział Finansowo Księgowy – ksiegowosc@muzeum.chrzanow.pl

Marta Kajda – Dział Finansowo Księgowy, Specjalista ds. Księgowo Kadrowych, Administracja muzeum – kai@muzeum.chrzanow.pl ,ksiegowosc@muzeum.chrzanow.pl

 Aleksandra Rafalska – Adiunkt – arafalska@muzeum.chrzanow.pl

Simon-Pierre de Ghaisne de Bourmont – Asystent muzealny –  urbanczyk@muzeum.chrzanow.pl

 Jacek Siwek – Inspektor Ochrony Danych – iod@muzeum.chrzanow.pl


Zmiana czcionki
Kontrast