Kontakt

Muzeum w Chrzanowie
im. Ireny i Mieczysława Mazarakich

32-500 Chrzanów,
ul. Mickiewicza 13
tel./fax (0 32) 623 51 73,
tel. (0 32) 753 87 11
e-mail: muzeum@muzeum.chrzanow.pl

Oddział Wystaw Czasowych “Dom Urbańczyka”

32-500 Chrzanów,
al. Henryka 16
tel. (032)6234307,

tel. 515 694 261
e-mail: urbanczyk@muzeum.chrzanow.pl

Kontakt z pracownikami muzeum:

Dyrektor Kamil K. Bogusz – dyrektor@muzeum.chrzanow.pl

Marek Szymaszkiewicz – mszymaszkiewicz@muzeum.chrzanow.pl

Anna Sadło – Ostafin – aostafin@muzeum.chrzanow.pl

Piotr Grzegorzek – pgrzegorzek@muzeum.chrzanow.pl

Anna Cieplińska-Jaglarz – acieplinska@muzeum.chrzanow.pl

Marta Gawor – mgawor@muzeum.chrzanow.pl

Luiza Trybuś – ltrybus@muzeum.chrzanow.pl

Promocja – promocja@muzeum.chrzanow.pl

Dział księgowości – ksiegowosc@muzeum.chrzanow.pl

Kontakt

Muzeum w Chrzanowie
im. Ireny i Mieczysława Mazarakich

32-500 Chrzanów,
ul. Mickiewicza 13
tel./fax (0 32) 623 51 73,
tel. (0 32) 753 87 11
e-mail: muzeum@muzeum.chrzanow.pl

Godziny otwarcia

Od poniedziałku do piątku
7.30 – 16.30

Sobota 
grupy zorganizowane - po wcześniejszym uzgodnieniu 

Niedziela
12.00 – 15.30

Zmiana czcionki
Kontrast