Muzeum w Chrzanowie włącza się w akcję „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY”!

[et_pb_section admin_label=”section”]
[et_pb_row admin_label=”row”]
[et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text admin_label=”Text”]Muzeum w Chrzanowie im. Ireny i Mieczysława Mazarakich włącza się w VII edycję ogólnopolskiej akcji promocyjnej POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY organizowanej przez Polską Organizację Turystyczną we współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki.

W ramach tego projektu, w dniach 20 i 22 marca 2020 roku możliwe będzie bezpłatne zwiedzanie z przewodnikiem ekspozycji stałej w budynku Głównym Muzeum przy ul. Mickiewicza 13 oraz wystawy pt. „Wiosna. Między sacrum a profanum” prezentowanej w Oddziale Wystaw Czasowych Muzeum „Dom Urbańczyka” przy Alei Henryka 16.

[/et_pb_text][/et_pb_column]
[/et_pb_row]