Kulturalne wakacje w mieście 2023

Wakacje z MuzeumWarsztaty

Zapraszamy wszystkie dzieci do naszego  Muzeum na niezwykłe kulturalne wakacje miejskie! Przygotowaliśmy dla was wyjątkowe atrakcje, które pozwolą wam odkryć fascynujący świat sztuki i historii. Będziecie mieć okazję przenieść się w czasie i przestrzeni, oraz poczuć „prawdziwego ducha Muzeum”. 🙂

Jak co roku organizatorami wakacji są trzy chrzanowskie instytucje: Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie, Muzeum w Chrzanowie im. Ireny i Mieczysława Mazarakich oraz Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie.
Ze względu na limit miejsc na zajęcia obowiązują zapisy – telefonicznie lub osobiście w Oddziale Wystaw Czasowych Muzeum w Chrzanowie „Domu Urbańczyka” przy al. Henryka 16 w godzinach pracy.

Program zajęć na lipiec umieszczamy poniżej. W sierpniu warsztaty muzealne odbywać się będą w dniach 11.08.-18.08. Szczegółowy harmonogram będzie dostępny w późniejszym terminie. W celu uzyskania wyczerpujących informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy: mgawor@muzeum.chrzanow.pl.

Harmonogram zajęć – Wakacje w mieście