Zmiana cennika biletów wstępu do Muzeum

KomunikatyOgłoszenia

Uwaga uwaga! Informujemy, że od 1 stycznia 2022 r. zmienił się cennik biletów wstępu oraz lekcji i warsztatów w naszym Muzeum. Bardzo prosimy o zapoznanie się z poniższymi zmianami.

Cennik opłat i biletów wstępu do budynku głównego Muzeum w Chrzanowie im. Ireny i Mieczysława Mazarakich
(ul. Mickiewicza 13) oraz do Oddziału Wystaw Czasowych „Dom Urbańczyka” (Alei Henryka 16) aktualny od 1 stycznia 2022 r.

Bilet normalny – 6 zł

Bilet ulgowy – 4 zł

Lekcja warsztatowa – 7 zł

Lekcja muzealna – 5 zł

Lekcja muzealna w terenie – 7 zł

Dla rodzin legitymujących się Kartą Dużej Rodziny obowiązuje bezpłatne zwiedzanie obu budynków Muzeum w Chrzanowie

Zwiedzanie wystaw stałych w budynku głównym Muzeum w Chrzanowie im. Ireny i Mieczysława Mazarakich przy ul. Mickiewicza 13 w niedziele i święta – bezpłatne.

Zwiedzanie wystaw czasowych w Oddziale Wystaw Czasowych „Domu Urbańczyka” przy Alei Henryka 16 w niedziele i święta – bezpłatne.

Wstęp do ogrodu przy Oddziale Wystaw Czasowych „Domu Urbańczyka”
przy Alei Henryka 16 – bezpłatny.

Wstęp na cmentarz żydowski – bezpłatny.