Zapraszamy na wystawę Koty, kotki, kocięta…

Wystawy czasowe

Wystawa ma charakter kolekcjonerski. Przedstawia fragment dużej kolekcji poświęconej kotom. Można na niej zobaczyć koty pod różnymi postaciami i w różnej formie, także na rozmaitych przedmiotach. Wystawa jest adresowana do wszystkich bez względu na wiek. Jest bardzo atrakcyjna i urozmaicona. Zapewne spodoba się tak dzieciom, jak i dorosłym, o czym warto się samemu przekonać. Zapraszamy!

Wystawa o kotach ma jednocześnie zachęcać wszelkich kolekcjonerów ziemi chrzanowskiej, aby również skorzystali z zaproszenia naszego Muzeum i pokazali swe zbiory liczniejszej publiczności. Chętnych prosimy o kontakt. Piwniczka Domu Urbańczyka otwiera dla kolekcjonerów swoje podwoje..

Spółce ROYAL CANIN POLSKA z Niepołomic (ul. Grabska 10) serdecznie dziękujemy za:
– uatrakcyjnienie promocji wystawy „Koty, kotki, kocięta”,
– pomoc w edukacji Zwiedzających na temat zdrowego odżywiania ich czworonożnych Przyjaciół,
– smakowite prezenty dla Kotów, które do obejrzenia wystawy zachęciły swych dwunożnych Bliskich.