Zapraszamy do udziału w konkursie

Konkursy

Muzeum w Chrzanowie Im. Ireny i Mieczysława Mazarakich ogłasza konkurs historyczny „II wojna światowa we wspomnieniach mieszkańców powiatu chrzanowskiego”. Celem konkursu jest zebranie wspomnień osób, które przeżyły wojnę i okupację. Tematyką konkursu jest zarówno udział mieszkańców powiatu chrzanowskiego w działaniach obronnych 1939 roku jak i zwalczanie okupanta i życie codzienne mieszkańców w czasie okupacji. W konkursie może brać udział młodzież i dorośli. Termin składania prac konkursowych do 31 lipca 2009 roku. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 1. września o godzinie 13.00. Więcej informacji w regulaminie konkursu.

Regulamin konkursu:

Regulamin konkursu II wojna światowa we wspomnieniach mieszkańców powiatu chrzanowskiego