W I etapie VII Powiatowego Konkursu Historycznego wzięło udział 128 uczniów. Do II etapu zakwalifikowali się:

– w kategorii klasy IV-VI szkoły podstawowej uczniowie, którzy uzyskali co najmniej 50%. Są to:
Bassara Adam
Bryk Jan
Bucior Maria
Chmura Aleksandra
Chowaniec Karolina
Gancarz Michał
Kika Filip
Lenczowski Korneliusz
Mazgaj Amelia
Nowakowski Maksymilian
Odrowąż Olga
Oleś Anna
Pawlik Natalia
Piwowarczyk Marta
Pomorski Radosław
Rabska Karolina
Smółka Piotr
Surowiak Filip
Uziel Natalia
Westenholc Paulina
Wielgus Jacek
Wilk Igor
Wojtusiak Mikołaj
Ziajka Emilia

– w kategorii klasy VII-VIII szkoły podstawowej i III gimnazjum uczniowie, którzy uzyskali co najmniej 60%. Są to:
Brzózka Natalia
Buczek Dominika
Celej Eryk
Chowaniec Marcin
Czak Dominik
Doika Adam
Dziurdzikowska Kinga
Głownia Szymon
Kadłuczka Maciej
Knapik Aleksandra
Knapik Jakub (SP Bolęcin)
Knapik Jakub (SP Kwaczała)
Kurnik Maciej
Marek Adam
Odrzywolska Martyna
Olszewski Jan
Pocztowski Jakub
Zelek Filip
Zieliński Bartosz
– w kategorii szkoły ponadgimnazjalne:
Bochenek Jakub
Dorynek Jakub
Kurzańska Małgorzata
Kysiak Oliwia
Piotrowski Kacper
Prusak Martyna
Tomaszkiewicz Bartosz

Wszystkim uczestnikom gratulujemy. Zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu. Tym, którzy przeszli do II etapu życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach.

WYNIKI I ETAPU:

Lp. Nazwa szkoły Liczba zgłoszonych uczniów IV-VI Liczba zgłoszonych uczniów VII-VIII/III g. Nazwisko nauczyciela
1. Szkoła Podstawowa nr 1 w Chrzanowie 1. Rabska Karolina 31/35 2. Ładyńska Emilia 20/40

3. Tyrański Karol 22/40

4. Zawiślak Aleksandra 20/40

Iwona Kurek
2. Szkoła Podstawowa nr 5 im. ks. M. Potaczały w Chrzanowie 1. Kawka Nikodem 13/35

2. Nowotarski Łukasz 8/35

3. Baran Oliwa 17/40

4. Noworyta Paulina 19/40

5. Paryło Hubert 16/40

6. Zelek Filip 33/40

Danuta Podhalańska
3. Szkoła Podstawowa nr 6 w Chrzanowie 1. Bryk Jan 21/35

2. Chanek Miłosz 14/35

3. Malewski Krystian 15/35

4. Smółka Piotr 19/35

5. Wleciał Bartosz 15/35

6. Balsam Kacper 11/40

7. Graboń Jakub 22/40

8. Kozioł Marek 22/40

9. Nowak Aron 14/40

10. Skowroński Łukasz 18/40

11. Wątroba Bartosz 18/40

Jolanta Ciejek / Barbara Pactwa
4. Szkoła Podstawowa nr 8 w Chrzanowie 1. Jołkowicz Amelia 14/35

2. Kika Filip 23/35

3. Oleś Anna 23/35

4. Olszak Karolina 8/35

5. Piądłowska Maja 12/35

6. Mamot Antoni 18/40

7. Mąsior Krzysztof 19/40

8. Nowak Natalia 21/40

9. Sękowska Dorota 16/40

Ilona Zielińska / Barbara Gawryś
5. Szkoła Podstawowa nr 10 w Chrzanowie 1. Ćwiklicki Krzysztof 14/35

2. Jamrozik Norbert 15/35

3. Kurek Filip 12/35

4. Lenczowski Korneliusz 18/35

5. Pączek Lidia 15/35

6. Pomorski Radosław 18/35

7. Rychter Maja 11/35

1 Agnieszka Rejman/ Małgorzata Zając
6. Szkoła Podstawowa w Balinie 1. Pawlik Natalia 23/35 2. Dziurdzikowska Kinga 26/40

3. Odrzywolska Martyna 30/40

Andrzej Drabiec
7. Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Płazie 1. Adamczyk Łukasz 12/35 2. Doika Adam 28/40 Agnieszka Reszka/ Jagoda Korzeniowska
8. Szkoła Podstawowa w Luszowicach 1. Bielec Roksana 14/35

2. Chowaniec Karolina 19/35

3. Gancarz Michał 18/35

4. Mikulski Miłosz 16/35

5. Uziel Natalia 19/35

6. Chowaniec Marcin 32/40 Agnieszka Krzemień/ Ewa Lebiedzka
9. Szkoła Podstawowa nr 4 w Trzebini 1. Kieres Kinga 14/35

2. Kieres Olga 10/35

3. Nowakowski Maksymilian 22/35

4. Surowiak Filip 20/35

Alicja Kurzymska
10. Publiczna Szkoła Podstawowa w Czyżówce 1. Ciołczyk Amelia 11/35

2. Kostuch Tomasz 16/35

3. Soboń Daria 14/35

4. Tomaszewska Agata 9/35

5. Zawada Weronika 11/35

6. Baniowska Wiktoria 14/35

7. Brzózka Natalia 23/35

8. Kobierska Alicja 19/35

9. Malczyk Piotr 13/35

10. Mulka Anna 12/35

11. Skrzymowska Julia 12/35

12. Stenwak Adrian 20/35

Klaudia Kuska
11. Szkoła Podstawowa w Bolęcinie 1. Knapik Jakub 30/40

2. Kowalczyk Paweł 22/40

3. Zieliński Bartosz 27/40

Mirosław Siedzik
12. Zespół Szkół w Babicach 1. Blankenstein Adam 14/35

2. Bucior Maria 26/35

3. Mazgaj Amelia 19/35

4. Ryzińska Emilia 14/35

5. Westenholc Paulina 23/35

6. Kurnik Maciej 29/40

7. Marek Adam 26/40

Halina Mądrzyk
13. Szkoła Podstawowa im. ks. A. Chojnackiego w Zagórzu 1. Bogacz Natalia 8/35

2. Ziajka Emilia 20/35

3. Bolek Emilia 21/40 Zenon Kobiałka
14. Szkoła Podstawowa im. M. Skłodowskiej-Curie w Alwerni 1. Głownia Szymon 30/40

2. Jakóbik Martyna 15/40

3. Jaśko Karolina 15/40

4. Kadłuczka Maciej 24/40

5. Knapik Aleksandra 24/40

6. Kupczyk Mateusz 15/40

7. Lizończyk Katarzyna 18/40

8. Malczyk Klaudia 18/40

9. Mucha Julia 20/40

10. Nowak Julia 22/40

11. Olszewski Jan 25/40

12. Przybył Amelia 19/40

13. Rożnawski Dawid 14/40

14. Toboła Jakub 17/40

Małgorzata Pyzio
15. Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza, Brodła 1. Celej Eryk 27/40

2. Czak Bartłomiej 23/40

3. Fabiś Karolina 22/40

Kinga Turecka – Kurek
16. Szkoła Podstawowa w Regulicach 1. Berny Tymoteusz 13/35

2. Chmura Aleksandra 30/35

3. Ciupek Emilia 17/35

4. Odrowąż Olga 25/35

5. Piwowarczyk Marta 19/35

6. Wojtusiak Mikołaj 21/35

7. Ryba Dawid 16/40

8. Ryba Marcin 13/40

Barbara Góra
17. Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego w Porębie Żegoty 1. Buczek Dominika 30/40

2. HapekOliwia 22/40

3. Pocztowski Jakub 26/40

Kinga Turecka – Kurek
18. Szkoła Podstawowa im. Józefa Patelskiego w Kwaczale 1. Czak Dominik 30/40

4. 2. Knapik Jakub 27/40

Bogusława Bachowska
19. Szkoła Podstawowa im. ks. Stefana kard. Wyszyńskiego KSW w Libiążu 1. Bassara Adam 18/35

2. Wielgus Jacek 28/35

3. Wilk Igor 29/35

1. Bąba Karolina 16/40

2. Matuszek Julia 15/40

Roman Issakiewicz
52 /70 uczniów 60/79 uczniów

.

Lp. Nazwa szkoły Liczba zgłoszonych uczniów Nazwisko nauczyciela
1. II Liceum Ogólnokształcące w Chrzanowie 1. Bochenek Jakub 33/51

2. Gąsior Julia 18/51

3. Gołębiowski Artur 14/51

4. Klupiński Rafał 20/51

5. Kurdziel Oliwia 20/51

6. Kurzańska Małgorzata 36/51

7. Kysiak Oliwia 34/51

8. Łątka Julia 18/51

9. Piotrowski Kacper 35/51

10. Prusak Martyna 32/51

11. Przeworowski Maciej 18/51

12. Pul Umut 13/51

13. Skraba Klaudia 22/51

Izabela Ciołczyk
Ewelina Furmanik
Agnieszka Rusek
2. I Liceum Ogólnokształcące w Chrzanowie 1. Dorynek Jakub 37/51

2. Marchewka Jan 25/51

3. Tomaszkiewicz Bartosz 38/51

Marek Śliwa
16/20 uczniów

Do I etapu VIII PKH zgłosiło się ogółem 21 szkół. W tym 19 placówek zgłosiło uczniów w I i II kategorii, tj. klasy IV-VI szkoły podstawowej oraz klasy VII-VIII szkoły podstawowej i III gimnazjalne. 2 szkoły ponadgimnazjalne.

W I kategorii wiekowej zgłoszono 70 uczniów – przystąpiło 52.

W II kategorii wiekowej zgłoszono 79 uczniów – przystąpiło 60.

W III kategorii wiekowej zgłoszono 20 uczniów – przystąpiło 16.

Ogółem zgłoszono: 165 uczniów. Przystąpiło 128.

Zmiana czcionki
Kontrast